Beyaz çizgi ağız ve diş sağlığı polikliniği

beyaz çizgi ağız ve diş sağlığı polikliniğİ

Osstem ve Hiossen İmplant Fiyatları 2024

Osstem ve Hiossen İmplant Fiyatları

Osstem ve Hiossen İmplant Fiyatları 2024: Güvenilir Diş Tedavisi İçin Beklentiler

Diş eksikliği, günümüzde birçok kişinin karşılaştığı bir sorun ve bu sorunu çözmek için birçok diş implantı markası bulunmaktadır. Bu makalede, Osstem ve Hiossen İmplant markalarını ele alarak, 2024 yılında beklenen fiyat dinamikleri ve diş tedavisi maliyetleri üzerine bir inceleme gerçekleştireceğiz.

Osstem İmplant: Güvenilir ve Modern Çözüm

Osstem İmplant, Kore menşeli, uzun yıllara dayanan deneyimi ve titanyumdan üretilen implantlarıyla bilinen bir markadır. Modern diş tedavisi için güvenilir bir seçenek olmasının yanı sıra, Osstem İmplant fiyatları da birçok hastanın ilgisini çekmektedir.

Hiossen İmplant: Amerikan Kalitesi ve Güvenilirlik

Hiossen İmplant, Amerikan menşeli bir marka olarak, yüksek kalite standartlarına uygun üretimiyle tanınır. Güvenilirlikleri ve estetik görünümleri ile Hiossen İmplantlar, diş tedavisi için aranan özelliklere sahiptir. Ancak, bu kalite genellikle bir maliyetle gelir.

Osstem ve Hiossen İmplant Fiyatları 2024

2024 yılında Osstem ve Hiossen İmplant fiyatları, bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tek diş kemik içi Osstem marka implant ortalama 11000 TL, Tek diş kemik içi Hiossen marka implant ise 13500 TL den başlamaktadır. İmplant sayısı, kullanılan malzeme, tedavi sürecinin karmaşıklığı gibi etkenler, toplam maliyeti belirlemede rol oynar.

Osstem ve Hiossen Oneguide sistemi ile dikişsiz implant

Rehberli cerrahiyi mümkün kılan bu sistemle çok daha güvenilir ve başarılı sonuçlar elde edilir. Tüm planlama ve değerlendirme özel bilgisayar programlarıyla yapıldığı için hataya yer yoktur. Detaylı bilgi için dikişsiz implant sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Oneguide sistemi ile kesisiz implant

Osstem ve Hiossen İmplant Karşılaştırması

Her iki marka da güvenilirliğiyle bilinse de, Osstem ve Hiossen İmplantların tasarımı ve özellikleri farklılık gösterebilir. Hiossen marka implantta yüzey özelliklerinin farklılığı sayesinde erken yükleme mümkündür. Diş hekiminizle birlikte yapacağınız karşılaştırmalı değerlendirme, size en uygun markayı seçmenize yardımcı olacaktır.

Hasta Memnuniyeti ve Diş Tedavisi Maliyetleri

Osstem ve Hiossen İmplantlar fiyat performans implantlardır ve hastaların bütçelerine ve tedavi beklentilerine göre oldukça başarılıdır. Başarıyı yalnızca implantta aramak yanlış bir bakış açısıdır. Asıl önemli olan implant sonrasında yapılacak üst yapı kalitesidir.  Detaylı bilgi için buraya tıklayarak whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak; Osstem ve Hiossen İmplantlar, diş tedavisi arayışındaki hastalara güvenilir seçenekler sunmaktadır. 2024 yılında, her iki markanın fiyatlarını karşılaştırmak ve diş tedavisi maliyetlerini anlamak için deneyimli bir diş hekiminden bilgi almak önemlidir. Böylece, kişisel ihtiyaçlarınıza uygun en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Mesaj Gönder
💬 Yardımcı olabilir miyiz ?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz ?